POKAŻ MENU
 
 •  

   

       

 •  

   

   

   

   

   

   

  ASYSTENTKA

  STOMATOLOGICZNA

 •  

   

   

   

   

   

   

  HIGIENISTKA

  STOMATOLOGICZNA

 •  

   

   

   

   

   

   

  OPIEKUNKA

  DZIECIĘCA

 •  

   

   

   

   

  OPIEKUN

  MEDYCZNY

 •  

   

   

   

   

  TECHNIK

  DENTYSTYCZNY

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  ELEKTRONIKI

  I INFORMATYKI

  MEDYCZNEJ

 •  

   

   

   

   

  TECHNIK

  MASAŻYSTA

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  STERYLIZACJI

  MEDYCZNEJ

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  USŁUG

  KOSMETYCZNYCH

 •  

   

   

   

   

  TERAPEUTA

  ZAJĘCIOWY

 •  

   

   

   

   

   

   

   

  PODOLOG

 

REKRUTACJA 2022/2023 ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! -> KLIKNIJ!!!

Relacja - TARGI WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI 2016

Relacja - TARGI WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI 2016

Tak jak zapowiadaliśmy, 4 marca, jak co roku, na terenie naszej szkoły odbyły się Targi Wiedzy i Umiejętności. Była to doskonała okazja do tego, aby ruszyć z promocją naszego Studium. Wszystkie kierunki, jakie są w naszej ofercie kształcenia na przyszły rok szkolny, zostały zaprezentowane przez naszych uczniów i słuchaczy oraz nauczycieli. Zwiedzający mogli zwiedzić szkołę oraz obejrzeć świetnie przygotowane i profesjonalnie wyposażone pracownie, w których kształci się nasza społeczność w ramach pracowni specjalistycznych.

Naszą szkołę odwiedziło około setki uczniów szkół średnich, którzy bardzo chętnie brali udział w pokazach i pogadankach przez nas przygotowanych. Atrakcją dnia były pokazy i zabiegi kosmetyczne wykonywane  przez uczennice kierunki Technik Usług Kosmetycznych. Młodzież, a szczególnie dziewczęta bardzo chętnie korzystały z zabiegów: malowania paznokci, wykonywania makijaży i masażu twarzy.

Każdy z gości miał także niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział i zdobyć zaświadczenie o odbyciu szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej, które było prowadzone przez wspaniałych, wykwalifikowanych i doświadczonych ratowników medycznych. Szkolenie również cieszyło się dużą popularnością.

Uczniowie i nauczyciele kierunku Technik Farmaceutyczny zaś prezentowali bardzo interesujące doświadczenia chemiczne, produkcję czopków leczniczych (gdzie każdy z odwiedzających mógł spróbować wykonać je samodzielnie), a także odbyło się zwiedzanie słynnej Muzealnej Izby Famracji, w której znajdują się bardzo cenne eksponaty. W zbiorach znajdują się między innymi: opakowania po lekach, niektóre z zawartością, sporo literatury farmaceutycznej, urządzenia do przygotowywania leków, wagi, odważniki, generalnie wszystko to, co kiedyś można było spotkać w aptekach.

Aby zażyć odrobiny relaksu, każdy uczestnik mógł skorzystać z usług naszych uczniów kierunku Technik Masażysta. W pracowni masażu, pod czujnym okiem nauczycieli prowadzących wykonywane i prezentowane były różne rodzaje masaży, ale hitem stał się masaż relaksacyjny.

Stomatologia natomiast zapraszała do swoich pracowni – gabinetów stomatologicznych na wykonanie bezpłatnie prostych zabiegów, np. usuwania kamienia nazębnego. Goście bardzo chętnie korzystali z tej atrakcji i byli pod wrażeniem profesjonalnego podejścia naszych słuchaczy.

Prezentację sal i kierunków takich jak: opiekunka dziecięca, opiekun medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej, terapeuta zajęciowy oraz technik elektroniki i informatyki medycznej odbyły się w salach, które przy okazji zostały zaprezentowane, a formą reklamy były pogadanki dotyczące kierunków.

Przedsięwzięcie jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością, a ziarenko zainteresowania ofertą zagościło w głowach naszych gości. Wszystkim odwiedzającym dziękujemy serdecznie za przybycie, a my już podciągamy rękawy i przygotowujemy kolejne Targi Wiedzy i Umiejętności w przyszłym roku.

wróć