POKAŻ MENU
 
 •  

   

   

   

   

 •  

   

   

   

   

   

   

  ASYSTENTKA

  STOMATOLOGICZNA

 •  

   

   

   

   

   

   

  HIGIENISTKA

  STOMATOLOGICZNA

 •  

   

   

   

   

   

   

  OPIEKUNKA

  DZIECIĘCA

 •  

   

   

   

   

  OPIEKUN

  MEDYCZNY

 •  

   

   

   

   

  TECHNIK

  DENTYSTYCZNY

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  ELEKTRONIKI

  I INFORMATYKI

  MEDYCZNEJ

 •  

   

   

   

   

  TECHNIK

  MASAŻYSTA

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  STERYLIZACJI

  MEDYCZNEJ

 •  

   

   

   

   

  TERAPEUTA

  ZAJĘCIOWY

 •  

   

   

   

   

   

   

   

  PODOLOG

 •  

   

   

   

   

   

   

  TECHNIK

  USŁUG

  KOSMETYCZNYCH

 •  

   

   

   

   

   

   

  TECHNIK

  FARMACEUTYCZNY

   

 

Aktualności

Otwarcie Muzeum Badań Polarnych w Puławach 21.02.2024 14:06

Nasza pani dyrektor Anna Berlińska wzięła dziś udział w otwarciu Muzeum Badań Polarnych w Puławach. Jest to pierwsze w Polsce muzeum polarnictwa, a wśród eksponatów znajdziemy m.in. strój Inuity, rzeźby z kości morsa, skuter śnieżny oraz sanie z polskich stacji polarnych. Muzeum posiada również kolekcję muszli, skamieniałości i bursztynów pochodzących z Syberii, a także wiele innych ciekawych eksponatów.

Certyfikat "FIRMA GODNA ZAUFANIA" dla naszej szkoły 21.02.2024 13:53

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała certyfikat Firma Godna Zaufania, co oznacza, że jesteśmy postrzegani jako placówka rzetelna i świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Bardzo nam miło i dziękujemy za wyróżnienie

Ogólnopolska Zbiórka Żywności 20.02.2024 17:31

Klasy z kierunku Terapeuta Zajęciowy w dniach 23-24 listopada 2023 r. włączyły się w ogólnopolską Zbiórkę Żywności "Święta Godne, a nie głodne". Wolontariusze dyżurowali w dwóch puławskich Biedronkach:

Podziękowanie za wsparcie w organizację Mikołajek 20.02.2024 17:22

Samorząd Szkolny dziękuje wszystkim Wolontariuszom za wielkie zaangażowanie, ciepłe uczucia i wszystkie wysiłki włożone w przygotowywanie 97 paczek mikołajkowych dla dzieci.

Święty Mikołaj w naszej szkole 20.02.2024 17:13

Boże Narodzenie to cudowny, magiczny czas. Warto zadbać o to, by budować w dziecku najpiękniejsze wspomnienia. My zadbaliśmy o to, by podopieczni Powiatowego Centrum Opiekuńczo – Wychowawczego w Puławach, Ośrodka Kuratorskiego nr 1 w Puławach oraz z Ośrodka Wychowawczego im. S. Klary Staszczak w Puławach spotkali się z Św. Mikołajem i otrzymali wymarzone prezenty

Ekumeniczna Wigilia w naszej szkole 20.02.2024 14:33

W dniu 20.12.2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta Ekumeniczna Wigilia Polsko-Ukraińska. W szkolnych murach zgromadzili się dyrekcja, nauczyciele, pracownicy oraz słuchacze. Gościliśmy również księdza wicedziekana Pawła Kuziołę - proboszcza parafii pw. św. Brata Alberta w Puławach oraz księdza Michała Doroszkiewicza - proboszcza parafii prawosławnej w Puławach. Nauczyciele oraz słuchacze zadbali o każdy szczegół.

Zakończenie roku szkolnego klasy Technik Dentystyczny 20.02.2024 14:20

26 stycznia odbyła się uroczystość zakończenia nauki w szkole klasy III Technik Dentystyczny. Zakończenie roku szkolnego to zawsze wyjątkowy moment pełen emocji i wspomnień. Dla słuchaczy i nauczycieli jest to czas refleksji oraz radości z osiągniętych sukcesów. Najbardziej wzruszającym momentem było wręczenie świadectw słuchaczkom kończącym naukę w naszej szkole.

Zakończenie nauki - kierunek technik dentystyczny 25.01.2024 10:45

Zapraszamy na uroczystość zakończenia szkoły klasy II technik dentystyczny, które odbędzie się 26 stycznia 2024 o godz. 13:00 w sali nr 11.

BOŻE NARODZENIE 2023 - ŻYCZENIA 16.12.2023 10:50

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Słuchacze oraz Sympatycy Naszej Szkoły, W tym wyjątkowym czasie pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Niech te Święta będą pełne radości, spokoju i ciepła rodzinnej atmosfery.

Życzenia Świąteczne od Samorządu Szkolnego 16.12.2023 09:20

W imieniu Samorządu Szkolnego chcielibyśmy przekazać serdeczne życzenia Pani Dyrektor, Pani Wicedyrektor, Pani Kierownik, Nauczycielom, Pracownikom oraz wszystkim słuchaczom naszej szkoły.