POKAŻ MENU
 
  •              

 

TARGI WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI 2020

Dnia 6 marca w naszej szkole odbyły się Targi Wiedzy i Umiejętności. Jest to wydarzenie cykliczne, podczas którego  można zwiedzić szkołę, skorzystać z zabiegów kosmetycznych czy masażu, poznać zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, wysłuchać pogadanki na temat higieny jamy ustnej lub zmierzyć wzrost i ciśnienie krwi .

Odwiedziło nas ponad 100 osób z puławskich szkół. Wszystkie szkolne pracownie specjalistyczne były przygotowane do przyjęcia gości, można było zobaczyć ich profesjonalne wyposażenie, a słuchacze prezentowali to, czego uczą się na zajęciach. Przybyłym gościom podobała się sala do zajęć praktycznych opiekuna medycznego z wyglądającymi jak żywi ludzie fantomami czy pracownia technika dentystycznego, gdzie przyszli technicy dentystyczni z ogromną precyzją pracują nad protezami. Z dużym zainteresowaniem uczniowie zwiedzali również muzealną izbę farmacji.

Dziękujemy przybyłym gościom i zapraszamy do nauki w naszej szkole od września na kierunkach: technik dentystyczny, technik farmaceutyczny, technik elektroniki i informatyki medycznej, terapeuta zajęciowy, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, higienistka stomatologiczna, asystentka stomatologiczna, opiekun medyczny, technik sterylizacji medycznej. Rekrutacja na rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się w ostatnim tygodniu maja.

 

zobacz zdjęcia     GALERIA

wróć