POKAŻ MENU
 

  •  

     

     

    ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

  •  

     

     

     

    ​HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

  •  

     

     

     

    OPIEKUNKA DZIECIĘCA

  •  

     

     

     

    OPIEKUN MEDYCZNY

     

  •  

     

     

     

    TECHNIK DENTYSTYCZNY

  •  

     

     

     

     

    TECHNIK ELEKTRONIKI
    ​I INFORMATYKI MEDYCZNEJ

  •  

     

     

     

    ​TECHNIK MASAŻYSTA

  •  

     

     

     

    TECHNIK STERYLIZACJI
    MEDYCZNEJ

  •  

     

     

     

    TECHNIK USŁUG
    ​KOSMETYCZNYCH

  •  

     

     

     

    TERAPEUTA ZAJĘCIOWY

 
UWAGA! TRWA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA ROK SZKOLNY 2020/2021 TECHNIK MASAŻYSTA, TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH (WIECZOROWO)

WYNIKI REKRUTACJI r. szk. 2020/2021

wyniki rekrutacji na rok szkolny 2020 / 2021
   
  TECHNIK DENTYSTYCZNY dz
1 Antas Dorota
2 Długaszek Bartłomiej
3 Gerhant Iwona
4 Janicka-Szewczuk Sandra
5 Jasińska Eliza
6 Kozioł Joanna Barbara
7 Krasińska Roksana
8 Opałka Patrycja
9 Ptasińska Katarzyna
10 Ryło Ewelina
11 Ryło Karolina
12 Wrzos Kinga
13 Wójcik Tomasz Piotr
   
  HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA s
1 Antczak Aleksandra
2 Bachanek Małgorzata
3 Brocławik Dominika
4 Hiszpańska Marta
5 Jarzyna Nina
6 Karbownik Manuela
7 Kazimierak Iwona
8 Krasucka Katarzyna
9 Kruk Karolina
10 Kukier Dorota
11 Molenda Katarzyna
12 Olszak Natalia
13 Raczyńska Aleksandra
14 Ruba Wioletta
15 Tomaszewska Agata
16 Tomaszewska Kinga
17 Zawadka Monika
18 Żak Anna
   
  ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA s
1 Dorosz Jadwiga
2 Dziaduch Justyna
3 Gałus Magdalena
4 Hatowska Izabela
5 Jakubik Wiktoria
6 Jawoszek Joanna Zuzanna
7 Kaślikowska Sylwia
8 Piech Julia
9 Siwek Jarosław
10 Skoczek Agnieszka
11 Strzemska-Lejwoda Joanna
12 Szymańska Patrycja
13 Wojtaś Patrycja
14 Wolaka Magdalena
15 Wójcik Monika
   
  TECHNIK MASAŻYSTA s
1 Błasiński Mateusz
2 Górniak Piotr
3 Górska Martyna Małgorzata 
4 Grodzicka Ilona
5 Jurkowska Gabriela
6 Ochal Klaudia
7 Rutka Marta
8 Szaruga Julia
9 Tomala Robert
10 Wójcicka Edyta
11 Wójcicka Izabela
12 Zawada-Spytek Agnieszka 
   
  TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH s
1 Chabora Agnieszka 
2 Jędrzejczak Aleksandra
3 Kapczyńska Sandra
4 Koziej Karolina
5 Paruch Aleksandra 
6 Pasek Aleksandra
7 Szafranek Magdalena 
8 Wach Joanna
9 Wrona Andżelika
10 Wydra Katarzyna
   
  TERAPIA ZAJĘCIOWA s
1 Borkowska Beata
2 Brodzik Kamilla
3 Burek Ewelina
4 Capała Jolanta Zofia
5 Ciepielowska Joanna, Teresa
6 Figiel Katarzyna
7 Frycz Jolanta
8 Gębarowska Teresa
9 Knap-Pawłowska Joanna
10 Kopeć Beata Wioletta
11 Kosmala Małgorzata
12 Koszałka Kamila
13 Machul Monika
14 Mazur Magdalena
15 Michalik Anita
16 Olszowa Weronika
17 Pilzak Iwona
18 Pilzak Patrycja
19 Prajsnar Justyna
20 Prażmo Anna
21 Radomska-Targiel Katarzyna
22 Stasiak Katarzyna
23 Szczypa Renata
24 Szymańska Anetta
25 Szymańska Anna
26 Wachowicz Justyna
27 Walencik Aleksandra
28 Wrzesińska Angelika
29 Ziobroń Weronika
   
  OPIEKUN MEDYCZNY z
1 Chmyłko Cyprian
2 Dekhtiar Olena
3 Dubiński Mateusz
4 Jabłońska Agnieszka
5 Kozioł Ewelina
6 Marek Bożena Małgorzata
7 Mateja Weronika
8 Medvedieva Vira
9 Mizura Urszula
10 Pachucy Ewelina
11 Pawlak Ewa
12 Pawlikowska-Woźniak Ewa
13 Warda Dominika
14 Wawer Sylwia
15 Węgrzyn Ewa
16 Wojcieszek Tomasz
17 Zawisza Rafał Andrzej
   
  TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH z
1 Dryk Małgorzata
2 Iwan Klaudia 
3 Janas Katarzyna
4 Jarosz Karolina Anna
5 Jendrys Wiktoria
6 Kowalska Justyna Sylwia
7 Lewandowska Magda
8 Martyna Małgorzata
9 Molendowska Wiktoria
10 Peczyńska Iwona
11 Skoczek Agnieszka
12 Soleniec Karina
13 Stachyra Wioletta
14 Tarkowska Luiza Dominika
15 Wydra Paulina
16 Wasilewska Elżbieta 
17 Smolarczyk Agata
   
  TECHNIK STERYLIZACJI z
1 Błażejewska Jolanta
2 Ceglarska Justyna
3 Ceglarska Magdalena
4 Ciozda Milena
5 Gomuła-Grzechnik Krzysztofa
6 Kamola Julia
7 Kapica Eryk
8 Kubajewska Beata Barbara
9 Maciocha Edyta
10 Pasek Ewelina Barbara
11 Pawłowska Klaudia
12 Rojewska Ewelina
13 Skuza Katarzyna
14 Stachura Oliwia
15 Stachura Roksana
16 Szymanek Małgorzata
17 Winszal Marzena
18 Zdunek Ilona
19 Żurkowska Grażyna

wróć