POKAŻ MENU
 
 •  

   

   

   

   

 •  

   

   

   

   

   

   

  ASYSTENTKA

  STOMATOLOGICZNA

 •  

   

   

   

   

   

   

  HIGIENISTKA

  STOMATOLOGICZNA

 •  

   

   

   

   

   

   

  OPIEKUN

  OSOBY STARSZEJ

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  ELEKTRONIKI

  I INFORMATYKI

  MEDYCZNEJ

 •  

   

   

   

   

  TECHNIK

  DENTYSTYCZNY

 •  

   

   

   

   

  OPIEKUN

  MEDYCZNY

 •  

   

   

   

   

  TECHNIK

  MASAŻYSTA

 •  

   

   

   

   

  TERAPEUTA

  ZAJĘCIOWY

 •  

   

   

   

   

   

   

   

  PODOLOG

 •  

   

   

   

   

   

   

  TECHNIK

  USŁUG

  KOSMETYCZNYCH

 •  

   

   

   

   

   

   

  TECHNIK

  FARMACEUTYCZNY

   

 •  

   

   

   

  TECHNIK

  STERYLIZACJI

  MEDYCZNEJ

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025 - ZAPRASZAMY!

Jubileusz 40-lecia

Jubileusz 40-lecia – jakże pięknie i dumnie to brzmi.

8 maja 2014 roku, Medyczne Studium Zawodowe obchodziło swoje wielkie święto.  Pamiętając o Światowym Dniu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, a także o rocznicy 95-lecia działalności Polskiego Czerwonego Krzyża w Polsce, obchodzimy swoje 40 urodziny. Właśnie ponad 40 lat temu, bo w 1973 roku,  powstało funkcjonujące do dziś Medyczne Studium Zawodowe z siedzibą w Puławach.

 

Jubileusz był okazją do nadania szkole imienia Polskiego Czerwonego Krzyża. Imię to zostało wybrane przez uczniów naszej szkoły w anonimowej ankiecie, co jest potwierdzeniem faktu, że zasady przyświecające tej organizacji są nam bardzo bliskie. Imię zostało nadane uchwałą Sejmiku Województwa Lubelskiego. W tym dniu szkoła otrzymała również sztandar, którego fundatorem była działająca przy szkole fundacja Ars Medicandi.Od tej chwili sztandar będzie uświetniał każdą uroczystość i ważne wydarzenia z życia szkoły. Przed jego oficjalnym przekazaniem uczniom i władzom szkoły, nastąpiło poświęcenie sztandaru w kościele p.w. Św. Brata Alberta w Puławach.

 

Uroczystość była bardzo ważnym wydarzeniem w życiu szkoły, które na zawsze wpisze się w karty historii.  Przygotowania do jubileuszu wymagały długiej i żmudnej pracy zarówno nauczycieli,  pracowników szkoły jaki również młodzieży. Mimo to wszyscy bardzo aktywnie uczestniczyli w pracach związanych z nadchodzącym świętem. Wiele serca i mnóstwo pracy,  włożyła również Pani Dyrektor Anna Berlińska, która czuwała, aby wszystko szło zgodnie z planem, za co bardzo dziękujemy.

 

 Na uroczystość przybyło wielu ważnych gości, którzy szczerze gratulowali pożytecznej pracy i osiągnięć zdobytych przez szkołę, a także dziękowali za serce włożone w różne przedsięwzięcia dla miasta i regionu.  Życzenia składali m. in. Wojewoda Lubelski Wojciech Wilk oraz Wicemarszałek Województwa Krzysztof Grabczuk, jak również Lubelski Kurator Oświaty Krzysztof Babisz i Prezydent miasta Puławy Janusz Grobel. Gościliśmy również wielu przyjaciół szkoły, uczniów, absolwentów, pracowników, byłych pracowników. Atmosfera podczas uroczystości obfitowała w życzliwość, podniosłość, ale też mobilizujący stres i chwile wzruszenia.

 

 

Dodatkowym punktem uroczystości było oficjalne pożegnanie się szkoły z kierunkiem ratownika medycznego, bez którego ciężko wyobrazić sobie dalsze funkcjonowanie szkoły. W ramach kształcenia na tym właśnie kierunku, mieliśmy zaszczyt współpracować z wieloma organizacjami i instytucjami.  Wszystkim, którzy się przyczynili do efektywnej współpracy i zaangażowali się w kształcenie młodzieży z tego kierunku, serdecznie dziękujemy.

 

 

Składamy także serdeczne podziękowania dla sponsorów, bez których uroczystość nie byłaby tak wspaniała, którzy przyczynili się do zorganizowania Jubileuszu obchodów 40-lecia istnienia Medycznego Studium Zawodowego.

Dzięki Państwa pracy i ofiarności mogliśmy radośnie świętować.  Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa owocna współpraca przyczyni się do umocnienia Państwa pozytywnego wizerunku, pozycji rynkowej, zwiększenia prestiżu społecznego i stanie się źródłem sukcesów w realizacji założonych planów.

 

oraz szczególne podziękowania dla firmy GEOMAX    z Opola Lubelskiego 

 

JUBILEUSZ MSZ W MEDIACH:

 

 

Jubileusz 40-lecia TVK SERWIS

Młodzi artyści MSZ

Sztandar

 

GALERIA